Tak będziemy grać dla Was 14 i 15 stycznia 2017

Znamy już przebieg 25 finału WOŚP w naszym Sztabie. Otóż tak, jak pisaliśmy wcześniej przygotowaliśmy dla Was atrakcje zarówno w sobotę jak i niedzielę. 

W sobotę 14 stycznia 2017 bawimy się już od rana. Do południa życie osłodzi Wam kiermasz ciast przygotowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny. Będzie można także spróbować specjałów “autorstwa” p. Haliny Bienieckiej.
Po południu od godz. 17.00 zapraszamy na program artystyczny “Z humorem i piosenką w Nowy Rok” w wykonaniu znanych i lubianych gwiazd. Jeśli chcesz wziąć udział w koncercie przyjdź po bezpłatne zaproszenie do MBP-CK przy placu Odrodzenia 4 w Boguszowie – Gorcach (od 8.00 do 15.30)
Natomiast w przerwie koncertu będzie prowadzona licytacja oferowanych gadżetów w tym ZŁOTEJ BRANSOLETKI

W niedzielę 15 stycznia 2017 będziemy grać już od wczesnych godzin przedpołudniowych. Będzie słodko – dzięki Stowarzyszeniu Boguszowska Szóstka, które przygotowało kiermasz pysznych ciast – oczywiście za wrzut do puszki. Dodatkowo nabyć będzie można unikatowe świeczki wykonane przez Dyrektora MBP-CK.
O godz. 14.30 na scenie MBP-CK wystąpi grupa teatralna Krewni i Znajomi Królika, która pokaże spektakl  “Pięciu Nieudanych” 
ponadto:
POKAZY
wozu strażackiego i quada OSP ,,Boguszów” 
replik broni Stowarzyszenia Strzeleckiego ,,Enigma”
blok zabaw dla dzieci przygotowany przez animatorów ze Świata zabawy i Sztuki KAMAYU ART
Zapraszamy.